O nás

Spoločnosť HypoHouse, špecialista na sprostredkovanie hypoték a na financovanie bývania, bola založená v roku 2016. V roku 2019 sa stala súčasťou skupiny RENOMIA GROUP a svoje služby naďalej poskytuje pod značkou RENOMIA HypoHouse.

Cieľom našej spoločnosti je poskytnúť klientom komplexné služby – nadštandardný profesionálny servis, úsporu času, energie a peňazí. Našim klientom navyše chceme slúžiť bez zbytočných poplatkov.

V rámci zastrešenia RENOMIA GROUP u nás „pod jednou strechou“ nájdete všetko, čo potrebujete, ak kupujete nový byt alebo stavebný pozemok, chystáte sa na stavbu vlastného domu alebo plánujete rozsiahlu rekonštrukciu existujúcej nehnuteľnosti. Spolupracujeme s celým radom bánk a poisťovní, preto u nás viete riešiť veci komplexne. Pomôžeme Vám nájsť najvýhodnejšiu ponuku aj vybaviť všetko potrebné k Vášmu dokonalému bývaniu.


Poslanie:

Slúžime ľuďom a firmám a prispievame k lepšiemu životu.Hodnoty:

RENOMIA už od svojho vzniku stojí na zdieľaní spoločných hodnôt, ktorými sa naši ľudia snažia riadiť v každodenných aktivitách. Kľúčovými hodnotami sú:


    • Dobré vzťahy

    • Spoľahlivosť

    • Služba

    • Rozvoj

    • Nadšenie


Stratégia 2030: 

Predstavujeme istotu. Najlepší tím, ktorý je vždy na strane klienta a poskytuje najlepšie služby.© 2019 RENOMIA HYPOHOUSE s.r.o.